III Międzynarodowe Targi Ekoflota: Innowacje, Ekologia, Mobilność

Zapraszamy Was do Warszawy na III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15–16 czerwca i zapowiada się bardzo ciekawie.

targi ekoflota 1
III Międzynarodowe Targi Ekoflota pod hasłem: innowacje, ekologia, mobilność / Źródło: materiały prasowe

Dzień Biznesowy na targach Ekoflota

Pierwszy dzień targów, czyli piątek 15 czerwca, to Dzień Biznesowy, który będzie przeznaczony dla profesjonalistów. Jeśli prowadzicie działalność związaną z motoryzacją, a najlepiej z elektromobilnością, to nie może Was tam zabraknąć. Dlaczego? Bo to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi
modelami ekologicznych samochodów, które będzie można przetestować. Będzie także mowa o odpowiednich narzędziach do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności.

Na Dzień Biznesowy obowiązuje rejestracja, której można dokonać pod tym adresem https://menadzerfloty.pl/ekoflota/zarejestruj-sie

Konferencja E-Mobility na targach Ekoflota

W ramach Dnia Biznesowego będzie zorganizowana konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Wezmą w niej udział przedstawiciele Ministerstwa Energii, koncernów motoryzacyjnych i paliwowych oraz branżowi specjaliści. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi kwestie związane z budowaniem floty pojazdów zero- i niskoemisyjnych oraz rozwojem niezbędnej infrastruktury związanej z elektromobilnością.

Wstęp na całodniową konferencję jest płatny – do 8 czerwca opłata wynosi 599 zł netto, a po tym terminie 990 zł netto. Szczegółowy program konferencji i formularz rejestracyjny dostępny jest pod tym linkiem.

targi ekoflota 3
Tak było na poprzedniej edycji targów Ekoflota / Źródło: materiały prasowe

Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych

W sobotę 16 czerwca targi Ekoflota będzie mógł zwiedzić każdy zainteresowany, bo będzie to Dzień Otwarty. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jakich? Przede wszystkich będzie możliwość przetestowania aut hybrydowych i elektrycznych (tutaj zobaczycie pełną listę). Co ciekawe, auta będą wyposażone w foteliki dla dzieci, a więc tego dnia spokojnie możecie wybrać się na targi Ekoflota z całymi rodzinami. Równie atrakcyjnie brzmi możliwość nauki jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu, a także rywalizacja w turnieju Ekodrift.

Na targach znajdziecie też stoiska z ekologicznymi produktami, na których będzie można samemu zrobić torbę na zakupy (bo przecież plastikowe torby to zło). Atrakcje dla najmłodszych zapewnią animatorzy – będą gry i zabawy związane z motoryzacją i ekologią.

targi ekoflota 2
Na targach Ekoflota na pewno będzie można zobaczyć Nissana Leafa / Źródło: materiały prasowe

Targi zapowiadają się eko-scytująco

Organizatorzy, czyli redakcja Menadżera Floty, zapowiadają, że podczas targów będą zaprezentowane najnowsze modele samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Promowana będzie także dzielona mobilność, czyli przede wszystkim carsharing. Można też będzie sprawdzić ofertę rowerów i skuterów elektrycznych. Wśród wystawców wypatrzyliśmy studentów AGH ze swoim projektem solarnej łódki oraz studentów Politechniki Wrocławskiej, którzy zbudowali kilka elektrycznych bolidów.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym (dawniej MT Polska) w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs! Do wygrania wejściówka na konferencję!

Dostaliśmy od organizatora targów jedną wejściówkę na konferencję E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Stąd też pomysł na zorganizowanie konkursu. Jeżeli chcecie wygrać jednoosobowe zaproszenie na kolnferencję musicie odpowiedzieć w komentarzu pod tym wpisem na jedno pytanie:

„Jak brzmi pełna nazwa samochodu (marka i model), który zagrał główną rolę w filmie pt. “Kto zabił samochód elektryczny?”

Wygrywa ten, kto jako pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Powodzenia! 🙂

Nasz blog objął targi Ekoflota patronatem medialnym.